Aris Life Sağlık Ürünleri

Türkiye ilaç sektörünün köklü ve önde gelen kuruluşları arasında yer alan ve 1963 yılından itibaren “insan sağlığını korumak ve iyileştirmek” misyonu ile Türk tıbbına sunduğu hizmetlerle yaşama değer katan Ali Raif İlaç Sanayi (ARİS), tedavi sunduğu alanları genişletme hedefini ARİS LIFE ile gerçekleştiriyor.

Gerek önleyici ve destekleyici tedavilerin artan önemi, gerekse bu alandaki sağlık ürünlerine ihtiyacın artması ile ARİS, ürün portföyünü genişletiyor. Artan ortalama yaşam süresi ile birlikte daha kaliteli bir yaşam beklentisi yükselirken; sağlıklı kalma, bütünsel sağlık dengesi gibi kavramların öneminin arttığı günümüzde ARİS, bu sorumlulukla ARİS LIFE’ı kurdu.

ARİS LIFEARİS’in yarım asrı aşan deneyim ve uzmanlığından güç alarak, sağlıklı yaşam bilincini destekleme doğrultusunda güven ve kalite ile var olmak için yola çıktı.

ARİS LIFE, sağlığı her yönüyle bir bütün olarak gören, odağında insan hayatına saygı olan, günün ihtiyaçlarının farkında olan, yarının beklentilerini ön görebilen, temeli deneyimle şekillenen ve değişimden güç alan bir yaklaşımla ‘iyi bir yaşam’dan beklentinin tam karşılığını verebilmek ilkesini taşıyor.

Aris Life olarak en önemli hedefimiz en güvenilir ve en yenilikçi ürünler ile toplum sağlığını destelemek. Yaşamı tüm güzellikleriyle, dolu dolu yaşatabilmek için Aris Life dinamizmi ve tüm enerjisi ile her zaman sağlık profesyonelleri ile işbirliği içinde ve sağlıklı yaşam bilincindeki herkesin yanında.

Hayatın içinde, sağlık içinde